Ženám Sebeláskou

"Mám se ráda"... takto by mělo začínat každé ráno, každé ženy. I když nás čeká těžký den, všechno bude snadné, když budeme mít rády samy sebe.

A když máme rády samy sebe, nebudeme nespokojené samy se sebou. Pojďme zbořit hranice a mýtus fyzické krásy. Každá žena je totiž krásná. A nikdo nemá právo nám říkat, že to tak není. 

Bohužel se při svém focení setkávám velmi často s větou typu... Já jsem nefotogenická. Měla jsem zhubnout. Nejsem hezká....  ŽENY PROČ? Jestli si toto o sobě myslíte, tak to zkuste změnit. Je to jen na vás. Ale jestli to slyšíte od svého okolí, bojujte s tím. A začněte tím, že se budete mít rády! Pak už žádnou takovou větu nepoužijete. To mi věřte. :-) 

Mít se ráda je alfa omega všeho. A já vám můžu ukázat na vlastních fotografiích, že jste skutečně krásná. Ať už jste blonďatá, zrzavá, vysoká či malá... JSTE TO VY! 

Ráda bych se prostřednictvím svého focení s vámi potkala a nafotila vaše snímky, které vám otevřou oči. 

Můžeme spolu strávit několik hodin, povídat si, předat si své zkušenosti, zasmát se, dát si kavčo... a přitom nafotit fotografie. Fotografie, které si pověsíte na zeď, postavíte na stůl i vlepíte do alba.

Můj nový foto-projekt ŽENÁM SEBELÁSKOU je jen o nás. O ženách, které se během života mění a mají na bedrech celý svět. 

CENA exteriérového focení je 2000 Kč za až 15 fotografií v elektronické podobě. 

Jestli se se mnou chcete potkat napište mi na e-mail - katkahromasovafoto@seznam.cz či se ozvěte na telefon 775 116 628.

Těším se na krásné vzpomínky.

ŽENÁM SEBELÁSKOU

PS: Poslední fotografie v galerii jsou mé vlastní. Nafocené po celodenním výletu na horách, kdy jsem se cítila tedy dost unavená. Ale vše je jen o vlastním nastavení a našich pocitech. Ač vyčerpaná jsem požádala svou dceru, aby mi pomohla nafotit pár mých snímků. A jsem z nich opravdu nadšená. Protože základem všeho je MÍT SE RÁDA!

(fotky stačí rozkliknout pro celou jejich podobu)   

© 2022 Katka Hromasová, Praha 9 - Třeboradice
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!